Harakas, kellele ei piisa ehete tegemisest ainult endale. Seega ootan rõõmuga tellimusi. Peamiselt teen küll kõrvarõngaid, aga pole probleemi ka teiste vidinate nikerdamisega. Piltidelt saab näha osa sellest, mida olen juba teinud, aga need ei ole kindlateks piirideks, kui on omal mingeid erisoove, värvieelistusi või muid vahvaid ideid, mis on teostatavad, olen igati koostööaldis. Enjoy!

Thursday, January 26, 2012

Öökullid

Palju õnne sünnipäevalapsele, kes need endale kingituseks saab :)


1 comment: