Harakas, kellele ei piisa ehete tegemisest ainult endale. Seega ootan rõõmuga tellimusi. Peamiselt teen küll kõrvarõngaid, aga pole probleemi ka teiste vidinate nikerdamisega. Piltidelt saab näha osa sellest, mida olen juba teinud, aga need ei ole kindlateks piirideks, kui on omal mingeid erisoove, värvieelistusi või muid vahvaid ideid, mis on teostatavad, olen igati koostööaldis. Enjoy!

Monday, September 10, 2012

Lehina on aastaks Prantsusmaal pausil. Loodetavasti kogun uusi ideid ja materjale :)

Saturday, August 18, 2012


 Ekstrapikad kõrvarõngad ja patriootlik pääsukese ripats, kogu tellimus valmis ja edukalt Taisto bussiga omanikuni toimetatud, hurraa




Wednesday, March 28, 2012

Audrey Hepburnid on omanikku ootamas, väga šikid.
Teisi asju saab juurde teha kui nende vastu huvi on :)




Thursday, January 26, 2012

Öökullid

Palju õnne sünnipäevalapsele, kes need endale kingituseks saab :)