Harakas, kellele ei piisa ehete tegemisest ainult endale. Seega ootan rõõmuga tellimusi. Peamiselt teen küll kõrvarõngaid, aga pole probleemi ka teiste vidinate nikerdamisega. Piltidelt saab näha osa sellest, mida olen juba teinud, aga need ei ole kindlateks piirideks, kui on omal mingeid erisoove, värvieelistusi või muid vahvaid ideid, mis on teostatavad, olen igati koostööaldis. Enjoy!

Monday, August 29, 2011

Uus kraam



                                                        Sandrale

No comments:

Post a Comment